Jak odzyskać prowizję którą zapłaciliśmy za uruchomienie od kredytu gotówkowego który spłacamy aktualnie?

Udajesz się do banku. Wnioskujesz o kredyt i cieszysz się jak bank udzieli Ci finansowania. Nie analizujesz tego, nie porównujesz. Po prostu bierzesz. Nie każda osoba wie jak dokładnie to działa. Przybliżymy Ci trochę realia z jakimi mamy do czynienia.

     Pracownicy w banku mają do zrealizowania plany sprzedażowe. Zalecenia w większości banków są takie, aby doradca starał się sprzedać w pierwszej kolejności kredyt droższy – często z drogim ubezpieczeniem, którego zakres ubezpieczenia jest minimalny, a cena wielokrotnie wyższa od tego co moglibyśmy zakupić oddzielnie o takim samym zakresie.

     Banki przecież działają dla zysku, a nie po to aby pomagać ludziom. Pracownicy muszą sprzedawać droższe produkty aby zrealizować plan, który przeważnie nie jest łatwo zrealizować i nie nastawić się na niemiłe konsekwencje wynikające z braku ich realizacji: reprymendę ze strony przełożonego, plan naprawczy, czy nawet zwolnienie za brak realizacji wyznaczonego targetu sprzedażowego.

     Takie są realia osób pracujących w banku. Nie oznacza to, że w bankach pracują źli ludzie, ale są często zastraszeni. Ratując własną skórę po prostu muszą nam sprzedać droższe rozwiązania. Sprawą jasną jest to że nie powinniśmy przystawać na pierwszą propozycje banku. Bo właśnie ta pierwsza propozycja jest bardziej koszerna. Nie analizując i nie negocjując na marnie wydajemy pieniądze które tak ciężko zarabiamy często rezygnując z innych przyjemności, morderczo pracując nie mając czasu dla najbliższej rodziny.

UWAGA

NIGDY NIE ZGADZAJ SIĘ NA PIERWSZĄ PROPOZYCJĘ KREDYTOWĄ BANKU! PRZEWAŻNIE MOŻESZ DOSTAĆ KREDYT TAŃSZY JEŚLI PORÓWNASZ ALBO POWIESZ BANKIEROWI, ŻE INNY BANK ZAPROPONOWAŁ CI LEPSZE WARUNKI

Co zrobić jeżeli już popełniliśmy ten błąd i skorzystaliśmy z drogiego kredytu. Czy w jakiś sposób możemy naprawić błąd który popełniliśmy?

Odpowiedź brzmi TAK, ale musimy podejść do tego mądrze.

     Aby można było starać się o zwrot prowizji kredyt musi być co do zasady spłacony w całości przed czasem. Jednak co zrobić jeśli aktualnie spłacamy kredyt przy zaciągnięciu którego ponieśliśmy wysokie koszty na starcie? Najprościej dokonać jego przeniesienia do banku gdzie prowizja za udzielenie będzie zerowa lub minimalna a jego oprocentowanie będzie niższe i bank nie będzie chciał nam wcisnąć drogiego ubezpieczenia.

     Często zdarza się tak, że wystarczy okazać się lepszą ofertą od innego banku aby dostać lepsze warunki. W większości banków to dyrektor oddziału ma w swoich kompetencjach możliwość zastosowania lepszych i tańszych warunków, ale tego nie robi za każdym razem, bo tańszy kredyt w mniejszym stopniu zalicza się do realizacji planu i dawanie każdemu lepszych warunków spowodowałoby, że oddział nigdy nie zrealizowałby wyznaczonego planu. Często doradca musi prosić się  każdorazowo dyrektorów regionalnych o obniżki a nie są to miłe rozmowy.

UWAGA

ZGODNIE Z ART. 49 USTAWY O KREDYCIE KONSUMENCKIM KLIENTOWI NALEŻY SIĘ ZWROT KOSZTÓW JEŚLI PONIÓSŁ JE NA STARCIE JEŻELI DOKONAŁ WCZEŚNIEJSZEJ SPŁATY KREDYTU PROPORCJONALNIE O OKRES O KTÓRY ULEGŁ OBNIŻENIU. POTWIERDZA TO RZECZNIK FINANSOWY ORAZ URZĄD OCHRONY KONSUMENTÓW.

W przypadku chęci odzyskania prowizji z aktualnie spłaconego kredytu musimy przejść dwa proste kroki:

1. Przenieść kredyt do innego banku – najlepiej do takiego gdzie prowizja jest zerowa lub minimalna oraz gdzie oprocentowanie jest niższe od tego co aktualnie posiadamy. Jeżeli nie masz czasu albo wiedzy gdzie możesz skorzystać z takiego kredytu polecamy doradcę z dużym doświadczeniem który rzetelnie porówna dla Ciebie oferty kredytu dostępne w poszczególnych bankach oraz wskaże tą z której warto skorzystać. Koniecznie odwiedź stronę eksperta kredytowego FINATIO.pl. Lub po prostu zadzwoń pod numer 691 895 408.

 

EKSPERT KREDYTOWY - 691 895 408

 

2. Skorzystaj z usług prawnika robiąc to na własny koszt ponosisz niemałe wydatki na prawnika i sąd bez gwarancji odzyskania środków od banku. Dodatkowo poświęcając swój cenny czas jak również w związku z rozprawą sądową doświadczając dodatkowego stresu jako strona sporu;

– lub skorzystać z usług kancelarii prawnej specjalizującej się w konkretnym zagadnieniu (pokrywa ona koszt postępowania a wynagrodzenie pobiera jako premię od sukcesu-od odzyskanych środków), która odzyska prowizje od spłaconego kredytu przed czasem.

KANCELARIA PRAWNA - 605 839 292

Aby przeprowadzić taką operację musisz spełnić następujące warunki:

posiadać dobrą historię kredytową, gdyż jest ona niezbędna aby uzyskać kredyt na lepszych warunkach

posiadać dochód na poziomie który umożliwi Ci zaciągniecie kredytu na lepszych warunkach

musisz liczyć się z tym, że pieniądze odzyskasz przeważnie po paru miesiącach, bo tyle czeka się na rozprawy sądowe. Ale już od pierwszych miesięcy zaoszczędzisz na mniejszym oprocentowaniu.

Dzięki zabiegowi przeniesienia kredytu a następnie wystąpienia o zwrot prowizji lub/i ubezpieczenia od spłaconego przed terminem kredytu zyskujesz podwójnie, potrójnie a nawet poczwórnie.

Po pierwsze – zyskujesz lepsze oprocentowanie nowo zaciągniętego kredytu dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Po drugie – jeżeli już obsługiwałeś kredyt jakiś czas – przeważnie możesz zaciągnąć kredyt na dłuższy okres, dzięki czemu rata kredytu może być mniejsza lub też dobierasz dodatkową kwotę – zostawiając ratę na dotychczasowym poziomie dzięki czemu rata będzie łatwiejsza do spłaty.

Po trzecie – spłacając wcześniej kredyt odzyskujesz składki ubezpieczeniowe (na życie, od utraty stałego źródła dochodu), które nie zostały jeszcze skonsumowane – dzięki czemu oszczędzasz jeszcze więcej.

Po czwarte – odzyskujesz prowizję od spłaconego kredytu przed czasem (od kredytu skonsolidowanego). Masz już jakiś pomysł na co wydasz zaoszczędzone środki?

A teraz przejdź do działania i walcz o swoje. Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci! Nie bądź łoś i odzyskaj swoje pieniądze na które tak ciężko pracujesz.

zwrot prowizji bankowej

ZADZWOŃ - 691 895 408

ODZYSKAJ SWOJE PIENIĄDZE

Jak odzyskać prowizję którą zapłaciliśmy za uruchomienie od kredytu gotówkowego który spłacamy aktualnie?
5 (100%) 20 votes